ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Педагогічна рада з атестації працівників ХЦПР

     04.12.2018 року відповідно річного плану Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради відбулася педагогічна рада з теми «Вплив науково-методичної підготовки та професійної майстерності педагогів на результативність навчально-виховного процесу», яка присвячена звіту педагогів, що атестуються у 2019 році.
Директор Свинаренко І.П. впевнена, що педагогічна майстерність працівників позашкільного закладу сприяє особистому зростанню педагогів. Це просліджується на діяльності наших атестуючих, які є особливими. Вони не змінюються під впливом обставин, – вони самі змінюють обставини, перетворюючи їх на щось нове й прекрасне.
Методист Центру Заїка Л.М. запропонувала атестуючим коротенький екзамен, де вони повинні були відповісти на питання: «що означає педагогічна майстерність, педагогічна технологія, педагогічна творчість, педагогічне проектування, педагогічний ринг, педагогічний супровід тощо?» та взяли участь у тесті «Чи розумієте ви учнів?».
У цьому році атестуються 10 працівників ХЦПР: Волков О.Л., Волкова О.П., Чабаненко О.І., Кільницька К.М., Дежкунова Л.О., Кубарова Г.М.,Смагін Л.Г., Ніколаєв М.В., Пашко І.П., Небелиця П.В.. Серед них є методисти, керівники гуртків, культорганізатори. Одні з них ділилися своїми наробками, досягненнями упродовж 5 років за допомогою порт фоліо, інші використовували відеофільми, презентації, виступи своїх вихованців.
Різні за віком, за педагогічним стажем, проте об’єднує їх одне: терплячі і вимогливі, щирі і розумні, а основне – зачаровані своєю справою. Тому і мають усі результативність вищого рівня – перемоги на Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах, змаганнях, фестивалях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.