ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Запрошуємо в гості до Школи педагога-організатора

        Школа педагога-організатора «Міцний горішок», яка працює у Херсонському Центрі позашкільної роботи (куратор методист Центру Адвокатова Світлана Іванівна), проводить свої практикуми і майстер-класи з урахуванням пропозицій лідерів учнівського самоврядування – педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району міста Херсона. Кожного разу на заняттях використовуються різні форми роботи: знайомство з досвідом роботи досвічених організаторів учнівського самоврядування, тематичні тренінги і педагогічні батли, семінарські заняття з професійної майстерності, дискусії і обговорення проблемних питань виховної роботи закладів, розробка рекомендацій, співбесіди, проведення консультацій, кураторство «старших» з «молодшими», презентація педагогічних ідей і мозкові штурми.
А ще у нашій Школі на «ура» проходять майстер-класи, які готують керівники гурткової роботи Херсонського Центру позашкільної роботи.
Два рази на місяць кожен учасник – педагог-організатор навчається майстерності шляхом показу прийомів роботи і головне, на заняттях можна не тільки запозичити найкращі ідеї для роботи з учнівським колективом, а і навчитися для себе чомусь новому і креативному.
Методична робота педагогів – цікавий багатогранний творчий процес. Подивіться на фото майстер-класів листопада і грудня цього року: «Імідж педагога-організатора» (координатор керівник клубу «Юних леді» Борисова Тетяна Олександрівна), «Валяння: Новорічний пейзаж» (координатор керівник гуртка «Природа і фантазія» Пижова Наталія Юріївна), «До Новорічних свят готуємося разом!» (координатор керівник зразкового художнього колективу гуртка «Фентезі» Дівущак Тетяна Віталіївна).
Наша Школа відкрита для всіх, то ж, запрошуємо в гості всіх бажаючих!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.