ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Благодійний марафон: день третій

         Наш благодійний марафон продовжився 21 грудня 2018 року.
День розпочався з передачі випускницею клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи Тетяною Крейзою 165 новорічних подарунків дітям пільгових категорій, які знаходяться на обліку Дніпровської районної у місті Херсоні ради. Дуже приємно що і дорослі уже третій рік долучаються до добрих справ школярів Дніпровського району.
        Дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування нашого району до Херсонського Центру позашкільної роботи на новорічну благодійну виставу «Новий рік з Алісою» запросили юні актори театру-студії «Сувенір» Центру (керівник Ганна Йосипівна Моргунова). У цей день на новорічному благодійному святі побували і вихованці НВК №29. Усі діти отримали новорічні подарунки і солодощі, зібрані в ході районної акції «Ялинка».
        Клуб «Лідер» Центру дякує за активну участь у ІІІ етапі марафону вихованців театру-студії «Сувенір» і школярів- волонтерів ЦОМу та ЗЗСО №52.
       А ще від щирого серця вітаємо Тетяну Крейзу з почесним званням «Друг дітей Дніпровського району» ! Естафета благодійництва продовжується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.