ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Обласний конкурс на кращу методичну розробку

      З метою виявлення та розповсюдження перспективного досвіду роботи, підвищення професійного рівня та творчої активності педагогів закладів позашкільної освіти, залучення їх до вирішення проблем удосконалення та оновлення освітнього процесу, вивчення, узагальнення та впровадження в практику роботи кращого педагогічного досвіду у 2018 році проведено обласний заочний конкурс на кращу методичну розробку з науково-технічної творчості та декоративно-ужиткової творчості серед педагогів закладів освіти позашкільних навчальних закладів.
На конкурс представлено 38 робіт з 7 районів Херсонщини та м. Нова Каховка і Херсона. У представлених на Конкурс роботах розкрито сучасні підходи до організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти, презентовано кращий педагогічний досвід керівників гуртків та методистів.
Серед 38 робіт – 9 робіт педагогів Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, 8 із яких отримали призові місця.
За результатами Конкурсу переможці нагороджені дипломами І,ІІ,ІІІ ступенів комунального закладу “Центр науково – технічної творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради:
Диплом І ступеня:
    Дежкунова Любов Олексіївна
, методист Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради в номінації «Портфоліо»;
     Калашнікова Лариса Олександрівна, керівник гуртка-методист Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, за розробку: «Хустка в побуті українського народу» в номінації «Масовий захід».
Диплом ІІ ступеня:
Пижова Наталія Юріївна, керівник гуртка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, за навчальну програму гуртка: «Природа і фантазія»;
– Пелагіна Наталія Степанівна, керівник гуртка-методист Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, за розробку: «Виготовлення об’ємної сніжинки» в номінації «Майстер-клас».
Диплом ІІІ ступеня:
Соколов Юрій Валентинович керівник гуртка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, за навчальну програму гуртка «Електронна іграшка»;
Фоменко Оксана Олексіївна, керівник гуртків Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, за розробку: «Користування комп’ютерною програмою симулятором Morse Runner» в номінації «Методичні рекомендації»;
Бала Олександр Володимирович, керівник гуртка-методист Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, за розробку: «Найбільш поширені кодові сполучення» в номінації «Конспект заняття»;
Ніколаєв Ігор В’ячеславович, керівник гуртка Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, за розробку: «Англійська мова в радіоаматорському зв’язку. Вивчення англійської фонетичної абетки» в номінації «Конспект заняття».
Вітаємо педагогів за методичну діяльність та майстерність!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.