ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

На порозі Новий рік і Різдво Христове!

       У рамках обласної акції «Сонечко в долонях» 27 грудня 2018 року вихованці Херсонського Центру позашкільної роботи і випускники клубу «Лідер» Центру (керівник Адвокатова Світлана Іванівна) завітали зі святковою новорічною програмою, концертом і подарунками до вихованців Олешківського будинку дітей-інвалідів.
      У святі взяли участь вихованці театру-студії «Сувенір» (керівник Моргунова Ганна Йосипівна), зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» (Хотімченко Жанна Миколаївна), члени клубу «Лідер» Центру (керівник Адвокатова Світлана Іванівна), члени Херсонського осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці» Чорнобиля» (голова Гурковський Валерій Васильович).
      Новорічну виставу переглянули майже 90 дітей і дорослих, які потребують постійної уваги і піклування, то ж юні артисти старалися з усіх сил – створювали атмосферу справжньої новорічної казки і чуда.
Клуб «Лідер» Центру дякує за участь у заході школярів-волонтерів ЗЗСО №36 і 39 та особисто Олексія Лучину і Тетяну Крейзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.