ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

«Новий рік з Алісою»

      Новий рік – найчарівніше, найулюбленіше, таке довгоочікуване свято і для дітей і для дорослих! Вихованці Херсонського Центру позашкільної роботи та батьки ретельно готувалися до свята: лагодили костюми, вчили вірші, танці, пісні щоб подарувати Дідусю Морозу! А керівники гуртків Центру та і всі працівники подбали, щоб свято це будо яскравим, захоплюючим і веселим! «Золоті» руки керівників відділу декоративно-прикладного мистецтва створили в актовій залі Центру неповторну атмосферу чарівної казки. Новий, 2019 рік, зустрічали з казковими персонажами з відомої казки «Аліса в країні чудес»! Юні артисти театру-студії «Сувенір» підготували святкову програму «Новий рік з Алісою», з веселими іграми, хороводами, танцями та чарівними несподіванками. А Дідусь Мороз радо привітав малечу та не залишив без дарунків. Веселий Новий рік нікого не залишив байдужим! А відгуки та побажання, які залишили діти та батьки, дають наснагу для нових творчих досягнень!    
      З 21.12.2018р. по 03.01.19р. згідно графіка, учасниками театру-студії «Сувенір» та педагогічними працівниками ХЦПР було проведено 20 Новорічних ранків, з них:
– для вихованців ХЦПР – 12,які відвідало 267 гуртківців та 235 батьків;
– благодійних ранків – 5 (спільно з клубом «Лідер»), які відвідали 321 дитина – це діти з малозабезпечених родин, вихованці НВК №29, пацієнти Олешківської школи-інтернату, реабілітаційного Центру та дитячої обласної лікарні, (102 дорослих);
– для молодших здобувачів освіти – 3 святкові програми, які відвідало: 77 школярів , 28 батьків.
      Усього було проведено 20 Новорічних ранків, які відвідало 655 дітей та 365 дорослих.