ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Новорічні свята в розпалі!

     30 грудня 2018 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботиі Кімнати школяра (по вул. 28 Армії) відбулися благодійні новорічні ранки для вихованців міського табору відпочинку «Сонечко» та дітей пільгових категорій району і міста. Благодійний марафон в розпалі – і кожна дитина, яка завітала на наші новорічні свята, відчула тепло серця та любов юних артистів театру-студії «Сувенір» Центру (керівник Ганна Йосипівна Моргунова) і волонтерів клубу «Лідер» Центру (керівник Адвокатова Світлана Іванівна). Вистави з іграми, конкурсами і розвагами надовго запам’ятаються не тільки дітям, а й дорослим, які отримали на новорічних заходах оптимізм і віру у краще.
     Справжньою Снігуронькою року за традицією стала випускниця клубу «Лідер» Центру Тетяна Крейза, яка разом із дорослими волонтерами не тільки нашого міста, а й інших областей України, збирала новорічні подарунки для дітей пільгових категорій міста і області.
     Дякуємо за підтримку благодійного марафону і акцій клубу «Лідер» Центру школярів-волонтерів ЗЗСО№13, 21, 32, 36, 37, 39, 40, 43, 48, 50, 52, 53, ЦОМу, раду вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи.
    Хай Новий 2019 рік буде для всіх нас мирним і радісним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.