ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

«Сонечко в долонях», ІІ етап

      Другий етап обласної благодійної акції «Сонечко в долонях» проведено для вихованців міського табору відпочинку «Сонечко». Негода не стала на заваді для дітей, які 10 січня 2019 року побували на екскурсії в рятувальників Суворовського райвідділу ДСНС України у Херсонській області, змагалися у міні-чемпіонаті знавців правил пожежної безпеки «Безпечні канікули», ознайомилися з буднями пожежних, на собі спробували їх спорядження, оглянули аудиторії, де проходять навчання вогнеборців. Хлопці і дівчата були в захваті, коли їм дозволили проїхати на справжнісінькій пожежній машині! Усі учасники заходу отримали солодкі призи від Школи Безпеки клубу «Лідер» Центру (керівник Адвокатова Світлана Іванівна). Найкращі знання з правил пожежної безпеки серед старших вихованців табору «Сонечко» продемонстрував Скрипнік Ярослав (6 клас, ЗЗСО№35), у молодшій віковій категорії солодкі призи отримали Курач Вікторія (4 клас, ЗЗСО№37) та Примелена Аніта (2 клас, ЗЗСО№20).
      До акції «Сонечко в долонях» цього дня долучилися і працівники міської філії бібліотеки №23 імені Івана Багряного (завідуюча бібліотекою Зєбєлян Тетяна Олександрівна), які провели для дітей урок людяності і милосердя «Захист тварин – справа честі людей». У тематичній вікторині «Викрадачі наших сердець» перемогли: Зубова Марія (НВК№7, 4 клас), Пилипенко Сергій (ЗЗСО№37, 6-б клас), Скріпнік Ярослав (ЗЗСО№35, 6 клас) та Фогель Едуард (ЗЗСО№50, 4 – б клас). Захід закінчився спільним чаюванням, який підготували члени клубу «Лідер» Центру та передачею бібліотеці кришечок для протезування воїнів АТО. Благодійну акцію «Кришечка», організовану працівниками бібліотеки №23, уже 3 роки підтримує рада вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи.
   Другий етап благодійного марафону клубу «Лідер» Центру закінчився передачею канцелярських товарів для дітей пільгових категорій Дніпровського району – вихованців Кімнати школяра по вул. 28 Армії,5. До цієї справи долучилися школярі-волонтери ЗЗСО №32 та 37 (педагоги-організатори Гілевська Вікторія Іванівна і Єременко Лариса Миколаївна).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.