ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Протидія булінгу в дитячому середовищі

      Згідно плану роботи ради вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи (куратори Адвокатова Світлана Іванівна та Леонова Віра Вікторівна) 22 січня 2019 року на базі Центру відбулося розширене засідання ради вихованців з елементами тренінгу «Протидія булінгу в дитячому середовищі». У заході взяли участь 22 вихованці туристичного, декоративно-вжиткового і художнього відділів ХЦПР.
      Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, яка здійснюється самими дітьми одне до одного. Тому тему шкільного булінгу неодноразово піднімали і обговорювали на виїзних, розширених засіданнях ради вихованців Центру. Цього разу, працюючи з психологом, діти виконували вправи «Дружні привітання», «Булінг чи дружнє піддражнювання?», «Рука допомоги», «Міф чи реальність?», «Дерево толерантності». Наш Центр – велика родина. Дуже хотілося, щоб у ній панувала доброзичлива атмосфера, взаємоповага і допомога. Територія Добра починається з нас і в ній, сподіваємося, ніколи не буде місця застосуванню агресивних дій, які порушують права і свободу особистості.
     На засіданні затверджено план роботи ради на ІІ півріччя, скоординовано роботу масових заходів для вихованців Центру у лютому і обговорено положення про конкурс на кращий гурток ХЦПР у 2019 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.