ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Засідання Школи безпеки «Від 101 до 104»

     31 січня 2019 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи відбулося засідання Школи безпеки «Від 101 до 104». У заході взяли участь призери та переможці традиційного творчого конкурсу молодших школярів «Подорож від 101 до 104», а саме, здобувачі освіти 1-4 класів ЗЗСО № 18, 29, 36, 37, 38, 48, 50, 52, 53 і члени клубу «Лідер» Центру. З перемогою у конкурсі дітей привітав головний фахівець Дніпровського райвідділу міста Херсона управління ДСНС України у Херсонській області Дмитро Малюжець. Співробітники міської бібліотеки №23 імені Івана Багряного провели огляд тематичної літератури «Щоб не трапилось біди». Усі діти оглянули виставку найкращих творчих робіт цього року, стали учасниками флешмобу «Будьмо здорові!», конкурсної програми «Правила безпеки знай     і виконуй!» та вікторини «Від 101 до 104».
     29 учасників – призерів конкурсу отримали почесні грамоти, дипломи, солодощі і цінні подарунки. Усього в заході взяли участь 29 дітей та 19 дорослих: педагогів-організаторів, учителів, батьків, дідусів і бабусь.
      Адміністрація Херсонського Центру позашкільної роботи дякує за організацію та підтримку конкурсу Дніпровський райвідділ міста Херсона управління ДСНС України у Херсонській області, обласну організацію Товариства Червоного Хреста України, міську бібліотеку №23 та особисто культорганізатора Центру – Волкову Наталю Олександрівну, яка створила малечі феєричну атмосферу зі справжніми екстрим-випробуваннями і веселими жартами.

One thought on “Засідання Школи безпеки «Від 101 до 104»

  1. музикант

    Наші діти молодці! З кожним роком Їх більшає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.