ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Міський конкурс Снайперів

Звіт голови журі

Міського конкурсу Снайперів

за програмою військово-патріотичної спортивної гри-випробування – 2015 

  1. Район (місто)  місто Херсон
  2. Найменування конкурсу міський конкурс Снайперів за програмою_військово-патріотичної спортивної гри-випробування 2015
  3. Дата проведення :28 листопада  2014 року
  4. Місце проведення :  Херсонський  міжшкільний  навчально-виробничий  комбінат  
  5. Кількість учасників змагань : _у конкурсі взяли участь 43 команди з 43 загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсона (ЗНЗ №№ 1, 2, 4, 5, 13, 15, 16, 17, 18, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 53, 54, СНЗ №№ 12, 24, 27, 52, 57, НВК №№  9, 11, 48, 51, 56,  гімназії №№ 3, 6, 20, ЛЖЕП) Загалом у конкурсі  взяли участь 172  учні 6 — 11 класів.
  6. Програма конкурсу Конкурс проходив згідно з умовами у вигляді «гри-подорожі». Навички учасників перевірялись у двох вікових групах за такими напрямками : 1  – кидання  дротиків (дартс) у мішень діаметром 45 см; 2 – стрільба з пневматичної гвинтівки у мішень діаметром 6 см з положення сидячи за столом з відстані 6 м; 3 – спорядження магазину АКМ патронами. Через погані метеорологічні умови (мороз) вправа кидання м’ячиків в ціль (окоп 3х1м) не проводилась.
  7. Склад ГСК (заст. голови журі) __ конкурс проводився журі у складі методистів, керівників гуртків та інших працівників Херсонського Центру позашкільної роботи: Курдюк Н.М., Сомової Н.О., Цапа О.Ю., Грабована О.Д., Волкової О.П., Капари М.В., Січанцина О.Ю., Дунаєвського О.В., Пєлагіної Н.С., Піддубної В.А., Зоріної Т.В.
  8. Результати команд, які показали високий рівень (середня оцінка при виконанні всіх завдань конкурсу більше 9 балів) практичних навичок в ході конкурсу (зведений протокол конкурсу з результатами всіх команд, додається):

 

Навчальний заклад результат Місце
Керівник команди
Старша група (учні 9 – 11 класів)
1 № 6 Дацюк В.П. 52 І
2 № 30 Мороз В.Ф. 49 ІІ
3 ЛЖЕП Петрик М.Г. 48 ІІІ
4 № 20 Лисенко С.О. 47 4
5 № 31 Бережков І.М. 47
6 № 1 Сумбаєв В.М. 46 6
7 № 44 Рудовський А.П. 46
8 № 56 Вігурський О.М. 46
9 № 4 Буряковський Д.О. 46
10 № 57 Іванова С.В. 45 10
11 № 36 Воловік В.Ю. 45
Молодша група (учні 6 – 8 класів)
1 № 52 Лутановський В.Н. 53 І
2 № 2 Нестеренко І.О. 45 ІІ
3 № 50 Кирильченко О.В. 43 ІІІ

 

  1. Кращі особисті результати зі стрільби з пневматичної гвинтівки
Навч. заклад Прізвище, ім’я Особистасума балів Місце
Дівчата
1 № 47 Правдинська Анна 24 І
2 № 44 Голованова Анна 23 ІІ
3 № 38 Жуковська Аліна 22 3 — 4
4 № 28 Левчук Олександра 22 3 — 4
Хлопці
1 № 50 Валігурський Артем 24 І
2 № 6 КомісаровДенис 23 ІІ

 

  1. Кількість поданих протестів ___0__, з них задоволено ___0__, відхилено ___0
  2. Випадки травм учасників конкурсу ____не зареєстровані__________________
  3. Якість підготовки місць проведення конкурсу _____задовільна______________
  4. Журі конкурсу відзначає : Загалом якісну підготовку учасників до конкурсу. Із 43 команд 13 показали високий рівень практичних навичок, отримали в середньому оцінки вище 9 балів (за 12-и бальною системою). Ці команди визнано переможцями та лауреатами конкурсу. 20 команд продемонстрували достатній рівень підготовленості (середня оцінка 7 – 9 балів). 10 команд показали середній рівень практичних навичок (середня оцінка нижче 7 балів).
  5. Нагородження : Команда-переможець конкурсу була нагороджена перехідним кубком Херсонського Центру позашкільної роботи; команди-призери – грамотами ХЦПР; команди-лауреати, які показали високий рівень навичок – дипломами ХЦПР. Призери особистого заліку зі стрільби були нагороджені дипломами ХЦПР.
  6. Прізвище, ім’я, по батькові головного секретаря ____Сомова Наталія Олександрівна___

 

Голова журі конкурсу       Гунченко Олексій Вітальйович

 

ЗВЕДЕНИЙ  ПРОТОКОЛ

конкурсу «СНАЙПЕРІВ» за програмою ВПСГВ – 2015, 28.11.2014, ХМНВК

Навчаль-ний заклад Керівник команди Оцінки на станціях Сума балів Міс-це
Кидання дротиків Магазин АКМ Стрільба з ПГ
Старша група (9 – 11 класи)
1 № 6 Дацюк В.П. 16 12 24 52 І
2 № 30 Мороз В.Ф. 18 11 20 49 ІІ
3 ЛЖЕП Петрик М.Г. 17 11 20 48 ІІІ
4 № 20 Лисенко С.О. 21 10 16 47 4
5 № 31 Бережков І.М. 18 9 20 47
6 № 1 Сумбаєв В.М. 18 11 17 46 6
7 № 44 Рудовський А.П. 17 12 17 46
8 № 56 Вігурський О.М. 19 9 18 46
9 № 4 Буряковський Д.О. 18 9 19 46
10 № 57 Іванова С.В. 15 10 20 45 10
11 № 36 Воловік В.Ю. 13 11 21 45
12 № 28 Нікітенкова О.І. 16 10 18 44 12
13 № 41 Крищенко В.В. 21 7 16 44
14 № 27 Шапіро Ю.І. 19 8 16 43 14
15 № 32 Павлусь М.М. 17 10 15 42 15
16 № 37 Щурова Л.Й. 17 10 15 42
17 № 11 Воловік В.Ю. 17 9 15 41 17
18 № 17 Цесько М.В. 18 10 13 41
19 № 24 Лисенко Ю.О. 21 8 11 40 19
20 № 54 Мажула Г.О. 19 6 14 39 20
21 № 48 Томель Ю.М. 18 11 9 38 21
22 № 46 Джибладзе Ш.В. 14 11 11 36 22
23 № 39 Кримарчук М.Є. 16 11 9 36
24 № 47 Довдер В.О. 15 6 15 36
25 № 12 Кержковський В.Г. 16 10 9 35 25
26 № 38 Штогрін О.М. 17 9 9 35
27 № 18 Третьяков О.Л. 13 4 18 35
28 № 26 Коршун Р.О. 18 9 7 34 28
29 № 16 Морозов В.В. 14 5 12 31 29
30 № 9 Дзьоба М.М. 11 3 17 31
31 № 45 Кабанов О.О. 19 2 8 29 31
32 № 33 Степанов М.С. 15 4 7 26 32
33 № 51 Шафранов О.А. 8 2 10 20 33
Молодша  група (6 – 8 класи)
1 № 52 Лутановський В.Н. 22 11 20 53 І
2 № 2 Нестеренко І.О. 17 11 17 45 ІІ
3 № 50 Кирильченко О.В. 17 11 15 43 ІІІ
4 № 34 Боков О.І. 20 2 16 38 4
5 № 3 Денькович М.Л. 19 2 17 38
6 № 53 Кукулечко В.А. 23 2 9 34 6
7 № 43 Сидоренко О.В. 20 3 8 31 7
8 № 13 Цагікян А.С. 19 2 7 28 8
9 № 15 Шостак О.І. 17 2 8 27 9
10 № 5 Частковський О.А. 14 2 8 24 10

Головний суддя                                                               Гунченко О.В.

Головний секретар                                                          Сомова Н.О.

CIMG6324 CIMG6331 CIMG6334 CIMG6347 CIMG6350

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.