ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Як вести за собою-2019

      За планом роботи Школи педагогів-організаторів «Міцний горішок» Херсонського Центру позашкільної роботи (куратор Адвокатова Світлана Іванівна, голова ради Нурулліна Ірина Дмитрівна) 13 лютого 2019 року на базі Центру відбувся педагогічний ринг «Як вести за собою», в якому взяли участь педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти Дніпровського району міста Херсона. На запитання лідерів учнівського самоврядування відповідала (згідно результатів попереднього анкетування педагогів) Ірина Дмитрівна Нурулліна – педагог організатор ЗЗСО №38. Присутнім, особливо педагогам-новачкам, було цікаво дізнатися про ефективну організацію виховної роботи у школі, діяльність ради шкільного парламенту, документацію органів учнівського самоврядування, інноваційні методи роботи з первинними колективами і взаємодію з педагогічним колективом закладу.
    Учасники заняття взяли участь у майстер-класі з виготовлення вітальних листівок до Дня закоханих та свята 8 Березня з використанням кольорового паперу «Через віконце», яке провела керівник гуртка «Майстерня чудес» Центру Смєшко Аліна Олександрівна.
     На семінарі підведено підсумки ІІ етапу обласного конкурсу авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж – 2019», нагороджені переможці вікторини капітанів дружин юних пожежних і юних інспекторів дорожнього руху Дніпровського району «Зроби життя безпечним».

3 thoughts on “Як вести за собою-2019

  1. Ірина Нурулліна

    Велика подяка методисту центру Адвокатовій Світлані Іванівні за можливість розвиватись та ділитись досвідом з колегами-початківцями.

  2. музикант

    Як завжди цікаве заняття відбулося 13.02 . Велика подяка організаторам цього заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.