ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Педагогічна рада про самоврядування в позашкільному закладі

       05 березня 2019 року у Херсонському Центрі позашкільної роботи відбулася педагогічна рада з теми «Формування творчої активної особистості засобами самоврядування».
     Директор закладу приділила увагу державно-громадській моделі управління, як засобу розвитку творчої особистості та виховання майбутніх лідерів демократичної держави. Лідери є серед дорослих, які ведуть за собою і ми повинні виховувати лідерів серед гуртківців.
Про проблеми в організації самоврядування, здобутки і перспективи розвитку розповіла методист Центру Заїка Л.М.. Нам є ким пишатися, бо серед нас флагман позашкільної освіти – Адвокатова С.І., яка очолює самоврядування і серед педагогів – організаторів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району і їх вихованців.
     Самоаналіз діяльності Ради педагогів організаторів «Міцний горішок» здійснила її голова, мобільний, сучасний, одна з найкращих педагогів-організаторів міста Нурулліна І.Д.. Вона з бажанням поділилася з присутніми про систему роботи з організації учнівського самоврядування, яка ведеться у районі. А як працює рада вихованців ХЦПР розповіла Адвокатова С.І., керівник клубу «Лідер» за допомогою презентації «Ось ми які!»
     Жодний методичний захід не обходиться без досліджень. Цього разу методист Заїка Л.М. здійснила опитування керівників гуртків з теми «Ваше ставлення до дитячого самоврядування». За його результатами 98% педагогів вважають, що саме дитяче самоврядування в гуртках найбільше виховує ініціативу, само організованість, лідерські якості і відповідальність, які так потрібні у сучасному світі.

One thought on “Педагогічна рада про самоврядування в позашкільному закладі

  1. Ірина Нурулліна

    Дякую керівництву Центру та методистам Заїкі Л.М. та Адвокатовій С.І. за можливість розвиватись та ділитись досвідом роботи з колегами.
    З повагою, Ірина Нурулліна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.