ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Марафон «Правила безпеки – запорука життя!»

       17 березня 2019 року на базі кімнати школяра по вулиці 28 Армії, 5 відбулося виїзне засідання ради вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи (куратори Адвокатова Світлана Іванівна, Леонова Віра Вікторівна) – марафон безпеки для вихованців спортивних гуртків і кімнати школяра Центру «Правила безпеки – запорука життя!». У заході взяли участь 26 дітей віком від 6 до 14 років – дві збірні команди, які упродовж двох годин проходили випробування з пожежної тематики і змагалися за звання найкращого знавця правил безпеки 2019 року.
    Конкурсну програму разом зі своїми кураторами готувала і проводила голова ради вихованців Центру Софія Шевченко. Діти у шаленому темпі пройшли 10 завдань: розминку «Пожежний щит», командні випробування «Тест 101», «Обери правильну відповідь», «Головоломка -101», «І один у полі воїн», «Забудькуваті батьки», «Знайди третє зайве», «Вогонь – не забава». Капітани команд плідно працювали над складанням пожежних дитячих словничків, а на завершення іспитів відбулися командні презентації конкурсу малюнків «Правила безпеки – запорука життя!».
     У творчому двобої, з рахунком: 41-38 перемогла збірна команда «Мімоза», а звання кращих ерудитів і призи клубу «Лідер» Центру отримали Проценко Микита, Юрченко Максим, Волошина Анастасія, Данилович Данило і Омельченко Ганна. Вітаємо культогранізатора Центру Станіславу Антонівну Подобєду, яка отримала в цей день подяку за пропаганду правил пожежної безпеки серед вихованців кімнати школяра від добровільного пожежного Товариства України у Херсонській області.
     Дякуючи обласній організації Товариства Червоного Хреста України, захід для дітей завершився солодким столом і спільним чаюванням.

One thought on “Марафон «Правила безпеки – запорука життя!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.