ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Виставка «Творчість. Фантазія. Мистецтво.»

    Гуртківці Херсонського Центру позашкільної роботи та учні загальних закладів середньої освіти Дніпрорвського району взяли участь у міській виставці декоративно-вжиткового мистецтва «Творчість. Фантазія. Мистецтво.», яка відбулася на базі ПДЮТ з 18 по 22 березня 2019 року.
      13 березня 2019 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи в актовій залі відбувся попередній відбірковий етап виставки, у якому взяли участь 12 навчальних закладів, розташованих на території Дніпровського району: №№ 13, 21, 32, 35, 36, 37, 39, 43, 48, 50, 52, 53 та 9 гуртків відділу декоративно-вжиткового мистецтва та художньої творчості Центру:
    «Майстерня чудес»,Зразковий художній колектив гурток «Фентезі»,
  «Природа і фантазія», Зразковий художній колектив «Чарівний хрестик»,
Народний художній колектив гурток «Чарівна намистина», «Захоплююче лозоплетіння», «Сучасне мистецтво», «Дивосвіт»,«Судномоделювання» .
      Учні шкіл Дніпровського району на відбірковий етап представили 105 робіт, виготовлених 105 учнями. Комісією, на чолі з Гудименко Анжелою Володимирівною – методистом ХПДЮТ, з цих робіт на міську виставку було відібрано 100 експонатів,за які отримали 28 дипломів.     
     Від гуртків Центру на міську виставку було представлено 110 робіт, виготовлених 95 вихованцями,за які отримали 71 диплом.
За результатами оцінювання виставки були отримані дипломи I-III ступеня:
– зразковий художній колектив гуртка «Фентезі» (керівник Дівущак Т.В.) представив 18 робіт, з них І місце – 10, ІІ – 1,ІІІ- 1 робота;

– зразковий художній колектив гуртка «Чарівний хрестик» (керівник Калашникова Л.О.) -12 робіт, з них І місце – 3, ІІ – 2 роботи;
– зразковий художній колектив гуртка «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.) – 27робіт, з них І місце – 14, ІІ – 5, ІІІ – 1 робота;
– гурток «Природа і фантазія» (керівник Пижова Н.Ю.)-15 робіт, з них І місце – 5, ІІ – 4, ІІІ – 4 роботи;
– гурток «Майстерня чудес» (керівник Смєшко А.О.) – 9 робіт, з них І місце – 3, ІІ – 2 роботи;
– гурток «Захоплююче лозоплетіння» (керівник Піскун Є.В.) -13 робіт, з них І місце – 5, ІІІ – 4 роботи;
(керівник Смагін Л.Г.) -4 роботи, з них І місце – 1 робота;

– гурток «Судномоделювання» (керівник Попов О.О.) – 6 робіт, з них І місце – 2 роботи, ІІ – 4 роботи;
Гурток «Дивосвіт» (керівник Леонова В.В.) – 6 робіт, з них І місце – 1 робота, ІІ – 2 роботи.
     Вітаємо з нагородами вихованців і їх керівників!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.