ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Квест-гра «Змініть світ на краще»

      Згідно плану клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова С.І.) 9 квітня 2019 року на базі НВК №29 для дітей з особливими потребами проведено квест-гру «Змініть світ на краще!». У різноплановій програмі квесту взяли участь 25 вихованців 1-4 класів НВК №29, які звітували про участь у благодійних акціях : «Кришечка» (зі збору кришечок від пластикових пляшок на протезування воїнів АТО) і «Допоможемо воїнам АТО» (зі збору склотари для смаколиків, варення і цукатів для наших бійців, що знаходяться на передовій). Вихованці закладу познайомилися з цікавими проектами – Банком добрих справ клубу «Лідер» Центру в рамках Місячника Товариства Червоного Хреста України.
     До квесту-гри долучилася культорганізатор Центру – Волкова Наталія Олександрівна, яка допомогла дітям не тільки розкріпоститися, а й продемонструвати свої акторські вміння і навички в конкурсних випробуваннях, згуртуватися як один дитячий колектив в майстер-класі «Граймо разом!», розважитися на свіжому повітрі й отримати задоволення від танцювального марафону.
      І діти, і дорослі – педагоги НВК№29 отримали масу задоволення від мандрівки до країни Гарного настрою. На святі вирішено провести ІІ етап гри у травні. А квітнева зустріч завершилася за традицією спільним чаюванням, яке підготували члени клубу «Лідер» Центру і волонтери обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.