ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Урочисте нагородження лідерів Дніпровського району

      Серед квітневих заходів клубу «Лідер» і Школи лідера Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова Світлана Іванівна) є конкурс активістів органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району «Лідер року» (попередня інформація уже опублікована на сайті нашого Центру). Традиційний конкурс проводиться серед старшокласників – членів шкільних параламентів у Дніпровському районі більше 20 років.
     12 квітня 2019 року на підсумковому святі «Іскри натхнення», який проведено Творчою лабораторією Центру (куратор Моргунова Ганна Йосипівна) на базі Палацу дітей та юнацтва, 27 лідерів-активістів шкільних параламентів ЗЗСО № 12, 13, 18, 21, 32, 38, 48, 50, 52, 53 і ЦОМу отримали грамоти переможців у 15 номінаціях конкурсу. Звання «Лідер року» і грамоти найкращих з подарунками від Дніпровської районної у місті Херсоні ради отримали Шевченко Софія (клуб «Лідер»ХЦПР), Горб Валерія (11 клас, ЗЗСО№38), Кузьмова Анастасія (11 клас, НВК№48), і Нгуєнг Хоанг (11-а клас, ЗЗСО№50), які вручили старшокласникам головні спеціалісти у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради Юлія Урсуленко і Віта Маляренко.
      Клуб «Лідер» Центру висловлює подяку за допомогу в організації конкурсу «Лідер року-2019» голові Дніпровської у місті Херсоні ради Владиславу Кондратову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.