ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Міжнародні зв’язки

        На запрошення адміністрації Будинку школярів №1 міста Алмати, з метою участі в Міжнародній виставці-конкурсі бісерного рукоділля «Вальс квітів» представники Херсонського Центру позашкільної роботи з 25 березня по 3 квітня 2019 року відвідали країну Казахстан. Серед них Кубарова Ганна Миколаївна – керівник народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гуртка «Чарівна намистина» та її вихованці: Косташенко Павло (ЗЗСО №50), Дорофтей Марина (ЗЗСО №53), які стали переможцями конкурсу «Кращий гуртківець» у своєму гуртку.
     Перш за все, херсонці привезли на Міжнародний виставку-конкурс бісерного рукоділля «Вальс квітів» 7 різнопланових робіт не лише своїх, але й інших вихованців гуртка, які отримали 7 сертифікатів учасників та призові місця:
І місце – Дорофтей Марина (ЗЗСО №53);
ІІ місце – Герасимчук Катерина (ЗЗСО №32), Ковтонюк Валерія (ЗЗСО №52);
ІІІ місце – Березняк Ганна (ЗЗСО № 38), Косташенко Павло (ЗЗСО №50).
     Упродовж перебування в Казахстані херсонці не лише взяли участь у виставці, але й здійснили: екскурсію по місту Алмати, відвідали державний музей країни та музей національних інструментів різних народів, парки Слави, на честь першого президента та розважальний, який знаходиться на горі Кок-Тебе, побували у позаміському таборі в горах. Крім того взяли участь у майстер-класі для дітей з виготовлення фулеренів та майстер-класі для директорів шкіл.
    Херсонці вражені чистотою, охайністю і доброзичливістю людей Казахстану. Неперевершені спогади поїздки залишаться назавжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.