ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Поведінка в конфліктній ситуації

      17 квітня 2019 року на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» радою педагогів-організаторів Дніпровського району «Міцний горішок» Херсонського Центру позашкільної роботи (куратор Адвокатова Світлана Іванівна, голова ради Нурулліна Ірина Дмитрівна – педагог-організатор ЗЗСО№38) проведено семінар з елементами тренінгу з ненасильницького спілкування та вирішення конфліктних ситуацій в дитячому середовищі.
    Презентацію-звіт про участь в регіональному чотирьохденному тренінгу педагогів-організаторів ЗЗСО №13 і 38 (10 – 13.04.2019 року м. Вінниця) підготували волонтери молодіжного руху – члени ради педагогів Нурулліна і Костюченко Вікторія Василівна. Учасники засідання – лідери органів учнівського самоврядування взяли участь у тестуванні Кілмана Томаса «Поведінка людини у конфліктній ситуації», розглянули моделі особистої поведінки в конфліктах з іншими людьми.
      На семінарі скоординовано план спільних заходів закладів загальної середньої освіти у травні 2019 року і обговорено план проведення підсумкового виїзного семінару-практикуму педагогів-організаторів, який планується провести у м. Скадовську.


 

One thought on “Поведінка в конфліктній ситуації

  1. Ірина Нурулліна

    Дякую за можливість ділитись досвідом з колегами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.