ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Конкурс «Благодійна Україна -2018»

       Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навіть простого «Дякую».
     Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників. Тому провідною метою Національного конкурсу «Благодійна Україна -2019», в рамках якого проходять регіональні етапи, є розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.
     Учасниками регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина», який відбувся у Херсоні 18 квітня 2019 року в обласному художньому музеї імені Олексія Шовкуненка, стали усі ті, хто надає допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем, втілення необхідних благодійних ініціатив. Зокрема, долучилися представники бізнесу, а також громадських, волонтерських та благодійних організацій і спільнот, фізичні особи, дитячі та молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об’єднання громадян, представники ЗМІ.
      На участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2018» надійшло 964 заявки у 23 номінаціях. На Херсонщині конкурс проводиться шостий раз. Три роки підряд лауреатом у номінації (ІІ місце) «Молодіжна та дитяча благодійність» ставала секція «Милосердя» клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи, керівник клубу «Лідер» – Адвокатова Світлана Іванівна.
    Цього року переможцями стали благодійники 4-х номінацій: «Благодійник року», «Регіональна благодійність», «Благодійність у соціальній сфері» та «Добро починається з тебе». У номінації «Добро починається з тебе» перемогу (І місце) здобули три навчальні заклади Херсонщини: Мирнінська загальноосвітня школа, Олешківська гімназія і клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи.
      Річний обсяг благодійної допомоги клубу «Лідер» складає – 254.400 грн. (акція «Від серця до серця» зі збору одежі, взуття, іграшок і канцтоварів для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування і пільгових категорій–144000 грн.; акція «Сонечко в долонях» – новорічні подарунки -33696 грн.; акція «Книга – другу» – 16456 грн. та інші).
      Вітаємо Адвокатову Світлану Іванівну з перемогою!

One thought on “Конкурс «Благодійна Україна -2018»

  1. Ірина Нурулліна

    Від імені ради педагогів-організаторів Дніпровського району вітаємо методиста центру Адвокатову Світлану Іванівну з перемогою! Дуже пишаємось таким наставником! Бажаємо здоров’я та нових творчих злетів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.