ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Урочисте засідання вихованців наукового товариства «Скіф»

    25 квітня 2019 року відбулось підсумкове урочисте засідання наукового товариства вихованців «Скіф» Херсонського Центру позашкільної освіти. У заході брали участь юні наковці та керівники гуртків Центру.
    Уперше свою наукову роботу представила вихованка гуртка «Пішохідний туризм» Федоренко Анна, учениця 10 класу ЗЗСО №37, тема якої «Лімнологічні дослідження озер Олешківських пісків». У своїй доповіді на підставі проведених досліджень вона спростувала міфи населення про йодові озера Олешківського району.

     У воді досліджуваних озер не виявили йодид – аніони. На підставі хімічного аналізу води озера Олешківських пісків визначено, що за фізичними та гідрохімічним складом вони не однакові. Вони відрізняються за вмістом солей, мають різні показники твердості та мінералізації води. За ступенем мінералізації виявлено прісні та солонуваті озера.
    Про перші наукові кроки у педагогіці розповіла Шевченко Софія. Тема її роботи «Готовність учасників навчально-виховного процесу (вчителів, дітей та їх батьків) до впровадження інклюзивної освіти». З метою дослідження анкетовані більше 400 здобувачів освіти ЗЗСО №32.
    Дипломи за перемогу у відбірковому турі вручено Оніщук Ксенії та Корчевському Руслану. Подяками Херсонського Центру позашкільної роботи нагороджені Федоренко Анна, Шевченко Софія.
    Бажаємо юним науковцям подальших успіхів!!!