ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Дослідження у хімічній лабораторії

    24 квітня 2019 року на базі хімічної лабораторії Херсонського державного аграрного університету були проведені дослідження хімічного складу озерної води.
    У туристичному велосипедному поході з 20 по 21 квітня 2019 року вихованці гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Волков Олександр Леонідович) провели
дослідження та забір проб води в озерах у районі дачі «Експрес».
    Вихованка наукового товариства «Скіф» Херсонського Центру позашкільної роботи Халілова Гульнар (керівник Палічева Галина Віталіївна) досліджувала озерну воду у хімічній лабораторії під керівництвом Охріменко Олени Вікторівни, кандидата технічних наук,

доцента кафедри хімії та біології ДВНЗ «Херсонського держаного аграрного університету». У ході дослідження проведено: якісні аналізи на наявність в озерній воді сульфатів, хлоридів, йодидів та сполук двох та трьох валентного заліза; визначено твердість води на наявність в ній іонів кальцію і магнію та лужність і вміст гідрокарбонату, а також карбонату іонів. Отримані результати стануть основою учнівської науково-дослідницької роботи.
    Вихованці ХЦПР висловлюють велику
подяку Охріменко Олені Вікторівні, кандидату технічних наук, доценту кафедри хімії та біології ДВНЗ «Херсонського держаного аграрного університету» за допомогу та підтримку в організації наукових досліджень юних дослідників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.