ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

«Ай, болить- 2019»

      2 травня 2019 року на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» відбувся традиційний конкурс команд 3-4 класів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району «Ай, болить!». Конкурс проводиться клубом «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи спільно з обласним Центром громадського здоров’я вже 18 років. У випробуваннях взяли участь команди-екіпажі молодших школярів ЗЗСО № 13, 18, 36, 37, 39, 40, 52, 53, НВК№7, 48 (усього 58 дітей та 23 дорослих).
    Конкурс, традиційно, проводився у вигляді гри-подорожі по станціях: «Розминка», «Нехворайко», «Перша допомога», «Домашнє завдання». Перед літніми канікулами в ігровій формі малеча згадала про особисту безпеку і правила безпечної поведінки разом з культорганізатором Центру Волковою Наталією Олександрівною й працівниками міської бібліотеки №23 імені Івана Багряного. Готуючись до заходу, діти стали учасниками акції «Допоможемо воїнам АТО» – зібрали аптечки й фіточаї для воїнів АТО і пацієнтів обласного госпіталю ветеранів війни .
       Переможцями конкурсу в номінаціях стали екіпажі ЗЗСО № 36, 37, 53.
      Третє місце посіли команди ЗЗСО №18 та № 52, друге місце – у ЗЗСО №39 та НВК №7, а перше місце розділили команди: 3 класу ЗЗСО№13 (керівник Мічковська Алла Миколаївна) і збірна команда 3-а та 3-б класів НВК№48 (керівник Станченко Віолетта Ігорівна). Подяки від Центру за активну участь в благодійній акції отримали: 3-б клас ЗЗСО№53 і 3-а та 3-б класи НВК№48.
       Усі команди поповнили скриньки наочності для куточків Безпеки зі здорового способу життя від обласного Центру громадського здоров’я. Крім грамот і дипломів обласного Центру учасники заходу отримали солодощі від обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
     Районна школа Безпеки і малечі, і дорослим бажає: « Хай не трапляються біди ніколи – ні на дорогах, ні дома, ні в школі!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.