ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Звітний концерт хору «Жайвір»

       21 травня 2019 року у приміщенні закладу загальної середньої освіти №52 відбувся звітний концерт Народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України дитячого хору «Жайвір» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.
      Колектив створено у 1985 році на базі школи №52. У хорових класах навчаються учні з першого по одинадцятий клас. Сьогодні це біля 300 дівчат та юнаків віком від 6 до 16 років. Засновник і незмінний керівник хору, Заслужений працівник освіти України Козян Роман Михайлович зростив не тільки хоровий колектив, але й зібрав навколо себе колег-однодумців, які успішно і творчо працюють разом.
На свято завітали батьки, вчителі, колеги, юні шанувальники хорового мистецтва, адміністрація ЗЗСО №52 і ХЦПР, диктор Херсонського телебачення телерадіокомпанії «Південь» Кравченко Людмила Вікторівна.
     У концерті взяли участь підготовча, молодша, середня та старша групи хору, які виконали 28 пісень. Гуртківці чудово виступили перед присутніми, продемонструвавши складний хоровий матеріал – двох, трьох, чотирьох голосні твори.
      Під час заходу відбулося посвята наймолодших учасників колективу у хористи. Старшокласники вручили їм емблеми хору, а потім усі разом задули свічки на святковому торті, перевіряючи вокальні дані своїх молодших друзів. Випускники хору цього року подарували на згадку керівнику хору Козяну Роману Михайловичу фото, а педагоги хору подарували їм пам’ятні диски з репертуаром хору та фотографіями, які висвічують діяльність колективу упродовж 11 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.