ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Марафон добра і милосердя

          Під гаслом «100 років милосердя» в Україні з 8 квітня 2019 року стартував місяць Червоного Хреста.
          Марафон добра і милосердя у Дніпровському районі з 8.04 по 9.05.2019 року організували секція «Милосердя» клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова Світлана Іванівна), рада педагогів-організаторів Дніпровського району «Міцний горішок» (голова Нурулліна Ірина Дмитрівна) та районна організація Товариства Чевоного Хреста України (голова Чулкова Людмила Михайлівна).
       За спільним планом проведення районних заходів до благодійних акцій і операцій залучилися не тільки школярі району, а і педагогічні працівники й батьківська громада.
      Щорічна найбільша Всеукраїнська акція Товариства Червоного Хреста України спрямована на соціальну підтримку потребуючих громадян з числа соціально незахищених верств населення. Нашого з вами піклування і допомоги завжди чекають діти і дорослі з особливими потребами, багатодітні родини, одинокі, безхатьки, люди поважного віку, внутрішньо переміщені, пацієнти лікарень і госпіталів, воїни АТО.
       Завдяки небайдужості школярів-волонтерів нашого району цього року адресну допомогу отримали громадяни міста та області на загальну суму 105.306 гривень. У місячнику взяли участь : ЗЗСО №12, 13, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 50, 52, 53, НВК№ 7, 48, рада вихованців та члени клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (всього благодійністю охоплено 5652 чоловіка).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.