ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Всеукраїнські змагання з радіозв’язку на коротких хвилях Чемпіонат України з радіоспорту

    12-17 серпня на базі тренувального центру аматорської служби радіозв’язку (м. Херсон) відбулися Всеукраїнські очно-заочні змагання з радіозв’язку на коротких хвилях серед молоді; Всеукраїнські очні змагання (юнаки, юніори) з радіозв’язку на коротких хвилях та зі швидкісної телеграфії. Разом з цими змаганнями проводився чемпіонат України з радіоспорту (юніори, юнаки), радіозв’язок на коротких хвилях, телефон, телеграф.
    У змаганнях прийняли участь 48 спортсменів (20 команд) з 10 областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Хмельницької , Чернігівської областей та м. Києва.
    Спортсмени Херсонської області у Всеукраїнських змаганнях вибороли 7 призових місць в командному заліку та 51 в особистому, з них команда вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи у складі: Скорик Данило, Ліхтей Вікторія, Дубинець Данило, Назарова Анна, Дубинець Марія, Бібілашвілі Даніїл, Пульнєва Катерина, Мартюк Софія, Чайка Світлана, керівники Бала Олександр Володимирович, Фоменко Оксана Олексіївна, Ніколаєв Ігор В’ячеславович посіла 7 призових місць в командному заліку та 34 в особистому, показавши високий рівень підготовки.    У командному заліку вибороли:

    І місць – 4;
    ІІ місць – 2;
    ІІІ місць – 1 .    

У особистому заліку:

 

І місце 

ІІ місце 

ІІІ місце 

Ліхтей Вікторія 

2

4

Скорик Данило 

6

1

Дубинець Даніїл 

4 

2 

 

Назарова Анна 

1

3

2

Бібілашвілі Даніїл

2

1

Пульнєва Катерина 

2 

3 

1 

Дубинець Марія

1

2

Чайка Світлана 

1 

1 

4 

Мартюк Софія 

 

 

1 

У чемпіонаті України з радіоспорту (дорослі, юніори, юнаки), радіозв’язку на коротких хвилях, телефон, телеграф вихованці посіли 4 призових місця у командному заліку та 32 в особистому. Фоменко Оксана Олексіївна виборола ІІ місце у змаганнях зі швидкісної телеграфії.
У командному заліку вибороли:
    І місць – 2;
    ІІ місць – 1;
    ІІІ місць – 1

 

І місце 

ІІ місце 

ІІІ місце 

Ліхтей Вікторія 

2 

2

 

Скорик Данило 

6 

1 

 

Дубинець Даніїл 

4 

2 

 

Назарова Анна 

1 

3 

2 

Бібілашвілі Даніїл 

2 

1 

 

Пульнєва Катерина 

2 

3 

1 

Дубинець Марія 

 

1 

2 

Чайка Світлана 

1 

1 

4 

Мартюк Софія 

 

 

1 

Вітаємо всіх переможців і призерів змагань!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.