ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Міський табір «Сонечко» закінчив роботу

    На базі Херсонського Центру позашкільної освіти Херсонської міської ради з 03 червня 2019 року по 20 серпня 2019 року функціонував міський табір відпочинку “Сонечко. Упродовж 5 змін оздоровлено 415 дітей, з яких 170 дітей скористувалися пільгою.
     У таборі створені комфортні та безпечні умови для відпочинку дітей. Обладнано спальні кімнати, актова зала, ігрова кімната та спортивний майданчик.
    Виховні заходи, які проводилися у таборі спрямовані на пропаганду здорового способу життя, національно-патріотичне виховання, розвиток творчих здібностей вихованців. При плануванні роботи табору адміністрацією табору враховані побажання батьків, дітей та попередній досвід діяльності. План виховної роботи складено з урахуванням пам’ятних дат та місцевих особливостей історико-культурного розвитку краю. Екскурсії, походи та подорожі проходили у відповідності до графіку та плану роботи міського табору відпочинку “Сонечко”. Організовано та проведено екскурсії: парки Дніпровського району, Обласна дитяча бібліотека імені Чайки Дніпрової, ККЗ “Ювілейний”, РК “Панські розваги”, ТРЦ “Фабрика”.
   Враховуючи вік відпочиваючих (6-10 років), відповідно до плану роботи у таборі проведено ряд фізкультурно-оздоровчих заходів з метою збагачення знань та вмінь дітей з охорони здоров’я: щоденна ранкова зарядка, рухливі ігри, спортивні заходи, змагання, естафети, бесіди з охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності.
    Відповідна увага вихователями табору приділялась творчій діяльності дітей. З цією метою проведено конкурси, ігри; вихованці вчились виробляти різні саморобки, готували і проводили конкурсні та концертні програми. Протягом оздоровчого періоду проводилися різноманітні виховні, спортивні, оздоровчі, патріотичні заходи. Для дітей завдяки культорганізатору Волкової Н.О., методиста Адвокатової С.І. на високому рівні організовані конкурсно-розважальні програми «Крутіше всіх», «День пародій», «Зорепад», «Модники та модниці», «У гостях у казки», «Танцювальний марафон», «Зроби як я, зроби краще мене» тощо. Проведено екскурсії: парки Дніпровського району, Обласна дитяча бібліотека імені Чайки Дніпрової, ККЗ “Ювілейний”, РК “Панські розваги”, ТРЦ “Фабрика”. Організаційна робота в таборі, активне дозвілля , корисний відпочинок відбулися завдяки чіткій координації директора табору Сурхаєва В.А., його принциповій позиції, комунікативним здібностям спілкуватися і працювати з вихователями, дітьми і їх батьками.
   Міський табір відпочинку “Сонечко” співпрацював із закладами: Обласний авіаційно-технічний спортивний клуб, Обласна дитяча бібліотека імені Чайки Дніпрової, ККЗ “Ювілейний”, РК “Панські розваги”, ТРЦ “Фабрика”, ГУ ДСНС у Херсонській області, а також вихованці табору відвідували гуртки ХЦПР: “Дивосвіт”, “Дебют”, “Веснянка” та інші.
    Майже на всіх урочистих відкриттях та закриттях табірних змін, був присутній депутат Херсонської обласної ради Юрій Геннадійович Рожков. Усі діти на святі отримували солодкі та пам’ятні подарунки.
     Сподіваємося, що діти довго будуть згадувати відпочинок у таборі, бо дорослі приклали для цього всіх зусиль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.