ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Педагогічна рада

      У Херсонському Центрі позашкільної роботи для керівників гуртків та адміністрації відпустка не закінчилася, бо всі вони працюють влітку, оздоровлюючи херсонських дітей.
      Тому на початку нового навчального року, 27 серпня 2019 року, педагоги зібралися на педраду не вперше, а з метою підвести підсумки роботи за минулий навчальний рік, за оздоровчий період влітку та намітити шляхи реалізації педагогічних проблем освітнього процесу на наступний рік.
    Директор установи Свинаренко Ірина Павлівна, аналізуючи роботу за минулий рік, ознайомила присутніх за допомогою презентації із статистичними показниками діяльності закладу, а саме – працювали 34 гуртка, 115 груп, які охопили 2162 гуртківця. Гуртки працювали у 20 закладах загальної середньої освіти міста. Забезпечували освітній процес
64 педагогічних працівника.
    ХЦПР у цьому році відмітив своє 40-річчя, присвятивши цій даті безліч перемог різних рівнів, за що досвід роботи Центру опубліковано до 100-річчя позашкілля серед 36 найкращих установ України в книзі «Флагмани позашкільної освіти України».
    Програмне забезпечення гуртків здійснюється за типовими навчальними програмами, проте 50% навчальних програм розроблені керівниками гуртків, опираючись на власний досвід та досягнення, адаптовані і затверджені на місцевому рівні. Про це повідомила присутніх заступник директора Дівущак Т.В. Крім того вона проаналізувала діяльність закладу з організації масової роботи з гуртківцями Центру та здобувачами освіти міста.

   До співпраці крім батьківської громади залучено 51 громадський центр та організації, які допомагають у вихованні дітей. Родзинкою цього року є активізація роботи наукового товариства «Скіф» під керівництвом Палічевої Г.В.: участь юних науковців в регіональних науково-практичних конференціях, експериментальна робота, дослідження, перемоги членів «Скіф» на І і ІІ етапах захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.
    Методист Заїка Л.М. нагадала найцікавіші методичні заходи, які проходили упродовж року: педагогічні і методичні ради, участь у роботі всеукраїнської школи методиста (Палічева Г.В.), проведення майстер-класів на ТРК «Скіфія» та виїзних у таборах відпочинку на морі, а також для працівників державних установ України (за спільною програмою «Швеція-Україна»), консультацій-тренінгів (Волков О.Л. і Гунченко О.В.), засідання ради «Міцний горішок» для педагогів організаторів Дніпровського району тощо.
   Як результат – 90% учасників професійних конкурсів стали переможцями, Абельмазов А.А. отримав І місце у міському конкурсі молодих педагогів, а Адвокатова С.І. третій рік поспіль отримує перемогу у всеукраїнському конкурсі «Благодійна Україна».

    Проте колектив не зупиняється, а весь час рухається вперед. Попереду багато цікавих ідей, бо інакше не можна. Саме ми будуємо майбутнє, то ж весь час прагнемо змінити дитячий світ на краще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.