ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Установчий семінар педагогів-організаторів

    Традиційно, у першу середу навчального року, 4 вересня, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради (Адвокатова Світлана Іванівна) спільно з радою організаторів «Міцний горішок» проводить для педагогів-організаторів освітніх закладів Дніпровського району міста установчий семінар. Цього року він проводився на базі дитячого клубу –кафе «Золотий ключик». Серед педагогів-організаторів п’ять «новачків». У заході взяли участь адміністрація та методисти ХЦПР, волонтери.
   Усіх присутніх привітала з початком навчального року директор ХЦПР Свинаренко І.П. Вона звернула увагу на співпрацю з організаторами з питання оздоровлення дітей не лише у літній період але й упродовж канікул та вихідних. Методист Заїка Л.М. ознайомила педагогічних працівників з досягненнями колективу ХЦПР на конкурсах різних рівнів. Це завдяки саме їх вихованців Центр має такі перемоги.
    На семінарі розглянуті питання модернізації освітньої діяльності закладів освіти відповідно до запитів громадян, держави та суспільства на основі сучасних підходів; активізація організаційних форм, методів і засобів позаурочної діяльності; реалізація компетентнісного підходу в позашкільній освіті; планування масових заходів на І півріччя навчального року, планування роботи педагога-організатора.
     Тож співпрацюємо заради наших дітей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.