ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Ми обираємо життя!

    15 вересня 2019 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи відбулося перше у цьому навчальному році засідання ради вихованців «Ми обираємо життя! » (куратори Адвокатова Світлана Іванівна і Леонова Віра Вікторівна).
  27 гуртківців відділів художньої творчості та декоративно-ужиткового мистецтва Центру стали учасниками відкритого уроку безпеки «Ми обираємо життя!», присвяченого Міжнародному Дню надання першої допомоги і Всеукраїнському місячнику «Увага, діти на дорозі!». У цікавій ігровій формі діти повторили правила дорожнього руху і особистої безпеки, зосередилися на сторінках усного журналу «Твоє здоров’я в твоїх руках!», взяли участь у міжкомандних вікторинах «Забороняється – дозволяється!», «Правила знай і виконуй» і вперше вели серйозну розмову про етикет на дорозі.
  Усім учасникам заходу – дітям 1-5 класів , було цікаво й корисно поспілкуватися і обговорити проблеми безпечної поведінки вдома й на вулиці.
   Від клубу «Лідер» Центру найактивніші гуртківці Центру отримали призи і подарунки. Вітаємо наших всезнайок-ерудитів: Золотухіна Михайла (ЗЗСО№50, 3-а клас), Петкевич Мирославу (НВК№48, 4-а клас), Філімонову Алісу і Лейко Вікторію (ЗЗСО№52, 5-а клас), Гавриленко Дар’ю (НВК№48, 2 – г клас) і Демиденко Дарину (ЗЗСО№50, 2 –б клас).
   Дякуємо керівникам гурткової роботи Центру – Калашніковій Ларисі Олександрівні та Смагіну Леоніду Григоровичу за допомогу в організації відкритого засідання ради вихованців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.