ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Марафон «Молодь за безпеку!»

     18 вересня 2019 року клубом «Лідер» і Школою безпеки Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова С.І.) на проспекті Т.Г.Шевченка для школярів Дніпровського району проведено марафон «Молодь за безпеку!», присвячений Всесвітньому Дню надання першої допомоги і Всеукраїнській акції «Увага. Діти на дорозі!». У заході з пропаганди правил безпечної поведінки і попередження дитячого травматизму взяли участь команди юних інспекторів дорожнього руху із 13 закладів загальної середньої освіти, а саме: №12, 13, 18, 21, 32, 36, 37, 38, 39, 48, 50, 52, 53 та вихованці туристичного і художнього відділів Херсонського Центру позашкільної роботи. Перед однолітками на старті марафону з тематичною агітбригадою виступила команда ЮІДР НВК №48. Присутніх привітали головний спеціаліст управління освіти Херсонської міської ради з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності Тетяна Василівна Кошелюк і Олена Вахтель – начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Херсонській області .
До марафону безпеки долучилися : патрульна поліція Херсонської області, волонтери Дніпровської районної та Херсонської обласної організацій Товариства Червоного Хреста України, обласний фонд «Допомога дітям» і міська бібліотека №23 імені Івана Багряного.
Юні пропагандисти правил дорожнього руху 5-6 класів змагалися на острівцях безпеки «Правила знай і виконуй!» (кращими знавцями правил дорожнього руху стала команда ЮІДР НВК№48 та ЗЗСО№21). У конкурсі малюнків на асфальті «Молодь за безпеку дорожнього руху » переможцями стали юні художники ЗЗСО №38, 18 та 52. Більше 30 учасників марафону – старшокласників взяли участь в особистих змаганнях велосипедистів (дистанція «Вело-фігура») . Найкращі результати на дистанціях показали учні ЗЗСО №37 та 32, які отримали подарунки від патрульної поліції Херсонської області. Грамоти і призи Товариства Червоного Хреста за перемогу у практичних конкурсах «В умовах надзвичайних ситуацій» і «Перша допомога » , теоретичному конкурсі з питань історії Товариства Червоного Хреста «Волонтером бути круто!» отримали команди ЗЗСО № 36, 38, 52 та 53. Кожен учасник заходу ще раз впевнився: щоб зберегти своє здоров’я та життя, треба чітко дотримуватися правил дорожнього руху і особистої безпеки.
На фініші марафону на всіх учасників чекав веселий флешмоб, який провела культорганізатор Центру Волкова Наталія Олександрівна. Формувати навички безпечної поведінки в екстремальних ситуаціях можна не тільки серйозно, а й граючи – веселий настрій тому запорука!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.