ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Семінар присвячений протидії булінгу

       18 грудня 2018 року було ухвалено закон України №2657-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”, яким закріплено поняття булінгу (цькування) та встановлено адміністративну відповідальність за його вчинення. Підставою для ухвалення закону стала поширеність випадків булінгу серед школярів.
    У зв’язку з цим з 16 до 20 вересня 2019 року в Україні пройшов тиждень з протидії булінгу. Під час заходів по всій Україні відбулися правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища.
   У Херсонському Центрі позашкільної роботи цій темі був присвячений семінар, який відбувся для педагогічних працівників 18 вересня 2019 року на базі дитячого клубу кафе «Золотий ключик». На семінар запрошено практичного психолога методичного кабінету при управлінні освіти Гуренок Галину Миколаївну, яка розповіла присутнім за допомогою презентації та відеосюжетів, як відрізнити булінг від звичайного конфлікту та які види булінгу існують.

   Запланований захід спрямований на зародження в суспільстві небайдужості до проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.