ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Разом проти булінгу

     25 вересня 2019 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи проведено семінар педагогів-організаторів Дніпровського району м. Херсона, в якому взяли участь педагоги ЗЗСО №12, 13, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 48, 50, 52, 53, НВК №29.
     Крім питань , пов’язаних з діяльністю шкільних парламентів району восени і позаурочної роботи зі школярами в закладах загальної середньої освіти , психологом Центру Леоновою Вірою Вікторівною проведено міні-тренінг «Булінг, як соціально-педагогічна та психологічна проблема сучасності». Булінг тісно пов’язаний з такими поняттями, як насильство і агресія. Шкільне середовище сьогодні, як ніколи, страждає від різних форм силових методів й психологічного тиску підлітків, батьків і навіть педагогів . Жорстокість і байдужість, які заполонили ЗМІ та Інтернет, бумерангом повертаються до нас.
    Протидіяти разом такому явищу в нашому районі педагоги домовилися через роботу виїзної Школи психологічної допомоги, до якої залучатимуться активісти – старшокласники, педагоги-організатори, психологи і волонтери Товариства Червоного Хреста.

One thought on “Разом проти булінгу

  1. Ірина Нурулліна

    Вдячні за користну інформацію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.