ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Нехай чистота та охайність стануть Вашою доброю звичкою.

   Ось і прийшла «золота» осінь. Ми любуємося в парках, скверах, вулицях її жовтогарячими кольорами. Проте крім яскравих кольорів на землю впало безліч листя, старих гілок, пожовкла трава.
    Звичайно, відповідні служби міста проводять свою роботу щодо прибирання та очищення міста від сміття, але й нам самим потрібно подбати про покращення санітарно-екологічного стану міста, підтримуючи  чистоту на своїх подвір’ях і прилеглих до них територій.
Педагогічні працівники Херсонського Центру позашкільної роботи встигають не лише займатися оздоровленням своїх гуртківців під час канікул, але й брати участь та перемагати в конкурсах різних рівнів, організовувати дозвілля у вихідні, займатися благодійністю тощо. Та знаходиться час і для влаштування порядку на території закладу і не лише.
    Щомісяця педагоги прибирають парк імені Маргелова, який знаходиться в Дніпровському районі, бо вважають що саме така поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок.
      26 вересня 2019 року, у «чистий четвер», вони знову вийшли у парк збирати листя і сухе гілля, виривати суху траву. Приємно коли чисто.
    Тож нехай чистота та охайність стануть доброю звичкою для кожного херсонця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.