ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Про правила дорожнього руху в розважально-ігровому форматі

    29 вересня 2019 року в Херсонському Центрі позашкільної роботи Херсонської міської ради завершився цьогорічний марафон «Увага! Діти на дорозі!». Школа Безпеки Центру (куратор Адвокатова Світлана Іванівна) провела чотири відкритих уроки для вихованців ХЦПР.
     Неділя – чудовий день для розваг та ігор! Проте цього разу вихованці Кімнати школяра, художнього і відділу декоративно-ужиткового мистецтва розважалися з користю – повторювали правила дорожнього руху і безпечної поведінки на вулиці. Двадцять запитань: «Що, як і чому? », ігрові вправи «Зрозумій мене», «Подивись праворуч, подивись ліворуч!» відгадування тематичних загадок і міні-кросвордів, участь в конкурсах капітанів юних інспекторів дорожнього руху, аукціоні «Види транспорту», та всього і не перелічити – таким насиченим видався останній день марафону безпеки. Призи від клубу «Лідер» Центру отримали всі учасники уроків безпеки, бо не буває у навчанні переможців і переможених! А чемпіонами – кращими знавцями правил дорожнього руху 2019 року, стали члени ради вихованців Грабенко Назар (ЗЗСО №32, 8-а клас) і Губіна Діана (гімназія №20, 9-б клас).
     До речі, у заході вихованців Кімнати школяра Центру взяли участь і гості – Пажут Олена Миколаївна і Діжур Дмитро Ігорович – волонтери – меценати, помічники культорганізатора Центру Станіслави Антонівни Подобєди.
     Від усіх вихованців Центру – велике спасибі Вам за турботу, адресну допомогу дітям пільгових категорій і активну участь в районній благодійній акції «Від серця до серця»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.