ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Міжнародний день людей похилого віку в Дніпровському районі

     Є в нашому житті свята, які торкаються кожного з нас. Першого жовтня відзначалося одне з таких свят – День людей похилого віку. Цей захід, завдяки Дніпровській районній організації Товариства Червоного Хреста (голова організації Людмила Чулкова) і Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (директор Ірина Свинаренко), мецената міста – Юрія Рожкова, став традиційним для людей поважного віку нашого району і міста. На базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» у сімейному колі зібралося 50 ветеранів праці і Товариства Червоного Хреста. Завдяки співпраці команди небайдужих людей, свято любові й добра до людей старшого покоління проводиться 22 роки поспіль.
     Коли життя іде на схил, найпростіші радощі стають найдорожчими. Чуйне ставлення до літніх людей, концерт «від усієї душі», просте спілкування і щира посмішка – що ще потрібно для гарного настрою наших дорогих бабусь і дідусів? От і цього разу гостей клубу «Зустріч» вітали юні артисти – солісти Зразкового художнього колективу ансамблю народної пісні «Веснянка» Центру (керівник Наталя Дунаєва), учні ЗЗСО №52 й поважні гості – народний артист України Харіс Ширінський та Віктор Гурба – заслужений артист України.
    Чуйне ставлення до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про людей поважного віку не повинна мати епізодичний характер, вона необхідна щодня, щохвилини, щомиті… Тому у спільних соціальних проектах району й міста беруть участь не тільки дорослі, а і юні волонтери – шкільні парламенти закладів загальної середньої освіти, вихованці Херсонського Центру позашкільної роботи та їх батьки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.