ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Увага! Триває Всеукраїнська акція «Кришечка»


     У Херсонському Центрі позашкільної роботи радою вихованців (куратори методист Центру Адвокатова С.І. та психолог Леонова В.В.) продовжується благодійна акція «Кришечка» зі збору пластикових кришечок-закруток для протезування воїнів АТО.
6 жовтня 2019 року до міської бібліотеки №23 імені Івана Багряного (координатора акції у районі) завітали вихованці Центру . Ось вже четвертий рік у чотири етапи гуртківцями закладу та їх батьками збирається сировина. За цей період зібрано більше 50 кг різних видів пластикових кришечок. Педагоги і вихованці закладу розуміють важливість справи, адже водночас вирішується дві проблеми – екологічна та соціальна. Акцію підтримує Міністерство екології України, бізнес і чисельне українське волонтерство. До речі, на один якісний індивідуальний протез потрібно 80 тис. пляшок із кришками.
     Рада вихованців ХЦПР сподівається на підтримку акції «Кришечка» всіх творчих колективів і гуртків Центру, бо чим більше людей візьмуть участь у цій справі, тим більшій кількості воїнів АТО вдасться повернутися до нормального життя. Творімо добро разом!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.