ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Справжнє милосердя – це конкретні справи!


     Бути поруч з людьми, які потребують нашої уваги і допомоги, намагатися завжди бути чуйним, толерантним і, саме головне, небайдужим до чужого горя – головна місія членів секції «Милосердя» клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Іванівна Адвокатова).
    Марафон добра ніколи не закінчується в нашому Центрі, бо немає у милосердя вихідних і канікул. 8 жовтня 2019 року юні волонтери завітали до Херсонського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та гуманітарного Центру тимчасово переміщених осіб із зони АТО з речами, взуттям, продуктами харчування, смаколиками, миючими засобами для тих, хто потребує сьогодні нашої матеріальної і моральної допомоги. Щастя – робити життя найнезахищеніших громадян міста і району на краплину кращим. До благодійних соціальних проектів клубу «Лідер» Центру завжди долучаються не тільки школярі, а і працівники позашкільного закладу, батьки й вчителі.
У другому етапі благодійної акції «Від серця до серця» активну участь взяли вихованці Зразкового художнього колективу хореографічної студії «Фантазія» (керівник Ліана Олександрівна Короткова) та клубу «Юних леді» Центру (керівник Борисова Тетяна Олександрівна), учні НВК №29 (педагог-організатор Кожущенко Наталія Валентинівна) і члени ради шкільного парламенту «Епіцентр» ЗЗСО №32 (педагог-організатор Гілевська Вікторія Іванівна). Акція-марафон триватиме до листопада. То ж, пам’ятаймо: справжнє милосердя – це наші конкретні справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.