ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Всеукраїнський семінар-практикум у Львові

    З 10 по 12 жовтня 2019 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова відбувся Всеукраїнський семінар-практикум із актуальних питань діяльності закладів позашкільної освіти за участю представників Міністерства освіти і науки України, Міжнародної асоціації позашкільної освіти, директорів з усієї України та з-за кордону.
    На Всеукраїнській нараді обговорювалися актуальні проблеми діяльності закладів позашкільної освіти в різних регіонах України.
    У рамках ювілейних святкувань, з нагоди 80-річчя з часу створення перших позашкільних установ в Галичині та 35-річчя діяльності Центру творчості Галичини на Погулянці, відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з теми: «Сучасна концепція позашкільної освіти – діалог, співпраця та партнерство у сфері вільного часу: регіональні особливості, досвід і перспективи».
    У заході брала участь Палічева Галина Віталіївна, методист Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. На дискусійних платформах обговорювали питання: «Стратегія розвитку позашкільної освіти у вимірі часу та виклики сучасності», «Позашкілля як об’єкт науково-методичних апробацій та навчально-практичних експериментів», «Діяльність закладів позашкільної освіти в нових децентралізаційних умовах господарювання та фінансування».
Кожен присутній, відправившись до рідної домівки, взяв для себе корисні родзинки, цікавий досвід, актуальні завдання на майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.