ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Всеукраїнський семінар-практикум у Львові

    З 10 по 12 жовтня 2019 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова відбувся Всеукраїнський семінар-практикум із актуальних питань діяльності закладів позашкільної освіти за участю представників Міністерства освіти і науки України, Міжнародної асоціації позашкільної освіти, директорів з усієї України та з-за кордону.
    На Всеукраїнській нараді обговорювалися актуальні проблеми діяльності закладів позашкільної освіти в різних регіонах України.
    У рамках ювілейних святкувань, з нагоди 80-річчя з часу створення перших позашкільних установ в Галичині та 35-річчя діяльності Центру творчості Галичини на Погулянці, відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з теми: «Сучасна концепція позашкільної освіти – діалог, співпраця та партнерство у сфері вільного часу: регіональні особливості, досвід і перспективи».
    У заході брала участь Палічева Галина Віталіївна, методист Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. На дискусійних платформах обговорювали питання: «Стратегія розвитку позашкільної освіти у вимірі часу та виклики сучасності», «Позашкілля як об’єкт науково-методичних апробацій та навчально-практичних експериментів», «Діяльність закладів позашкільної освіти в нових децентралізаційних умовах господарювання та фінансування».
Кожен присутній, відправившись до рідної домівки, взяв для себе корисні родзинки, цікавий досвід, актуальні завдання на майбутнє.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.