ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Обласний семінар-практикум для керівників закладів позашкільної освіти

    16-17 жовтня 2019 року у Херсоні відбувся обласний семінар-практикум для керівників закладів позашкільної освіти з теми «Сучасна концепція позашкільної освіти в умовах децентралізації: виклики та інноваційні підходи діяльності».
   16 жовтня роботу розпочато на базі Херсонського державного будинку художньої творчості, де гостей вітали художні колективи закладу, переможці конкурсів дитячої творчості. Перед присутніми з актуальними питаннями позашкілля виступили: представники Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти», працівники закладу.
    Другий день семінар продовжено на базі Дитячого клубу-кафе «Золотий ключик». Свої здобутки презентував Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради.
     До початку заходу гості мали можливість переглянути виставку з кращими наробками колективу. Упродовж практичної частини присутнім представлено відео сюжети про заклад, його талановитих педагогів та гуртківців. Методисти Центру на чолі з директором поділилися досвідом роботи з питань маркетингової діяльності закладу, проведення аналізу та планування роботи ХЦПР, організації масових заходів та дозвілля; продемонстрували форми і методи здоров’я – зберігаючого простору фізкультурно-спортивного напряму, розповіли про організацію самоврядування серед гуртківців.
     При підведенні підсумків учасникам семінару вручено сертифікати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.