ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Милосердя без меж

        Секція «Милосердя» клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова Світлана Іванівна) об’єднує для добрих і корисних справ не тільки загони Милосердя Дніпровського району, випускників закладу, а й батьків вихованців.
25 жовтня 2019 року відбувся ІІ етап благодійної акції «Милосердя», до якої залучилися юні волонтери ЗЗСО №40 (педагог-організатор Панфілова Дар’я Олегівна) і ЗЗСО №36 (координатор заходу – педагог-організатор, волонтер Червоного Хреста Волинчук Таісія Василівна).
     Теплі речі, взуття, канцтовари, іграшки – все доставлено тим, хто цього потребує. До Херсонського гуманітарного Центру тимчасово переміщених осіб юні волонтери Дніпровського району завжди приїжджають не як гості, а як справжні друзі – помічники, однодумці, небайдужі до негараздів. Світ стане трішечки теплішим і яскравішим від наших добрих справ. Дуже приємно, що соціальні проекти клубу «Лідер» Центру завжди активно підтримують батьки, такі, як Анатолій Миколайович Голодний, тато Діани та Дениса Голодних – здобувачів освіти ЗЗСО №36 . Милосердя не має меж, воно без віку і кордонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.