ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Дозвілля дітей і молоді

      Підліткове середовище досить неординарне та сповнене енергії, яку потрібно направляти в певне русло для ефективної самореалізації. Проте аналіз ситуації, що склалася в сучасному середовищі, свідчить про відсутність належної уваги суспільства до організації вільного часу дітей, а це в свою чергу призводить до негативних наслідків: дитячої злочинності, наркоманії, алкоголізму, проституції та інших проявів «вільного» способу життя.
     Роль дозвілля полягає у відновленні психологічних і фізичних сил людини, підвищенні її освітнього та духовного рівня, здійсненні лише тих занять у вільний час, що відповідають потребам та бажанням людини і приносить їй задоволення у процесі самої діяльності.
      Важливу роль в організації дозвілля молоді надають організаційно-масові заходи в позашкільних закладах освіти, які працюють безкоштовно і фінансуються за державні кошти. Прикладом є дитячий клуб-кафе «Золотий ключик», дозвілля в якому організують працівники Херсонського Центру позашкільної роботи.
     Нещодавно у закладі запроваджено нові форми роботи: кожної п’ятниці з 14.00 до 16.00 для дітей 5-7 класів безкоштовно проводиться захід «Галопом по Європі», де присутні мають можливість у ігровій формі ознайомитися з історією країн Європи. Третьої п’ятниці місяця з 16.30 до 18.30 започатковано тематичні вечірки для активів закладів загальної середньої освіти разом з педагогами організаторами. Щосуботи для хлопчиків працює клуб блейдерів, а у неділю – клуб вихідного дня для дітей разом з батьками.
     Тож ваше бажання і ви отримаєте позитивні емоції під час дозвілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.