ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Вивчаємо інші культури

    Свято Хелловіна – частина всесвітньої культури, всесвітньої спадщини. Це свято традиційне для жителів Західної Європи та США. Проте останнім часом стає популярним і у нас.
     Що поганого, якщо завдяки таким святам діти можуть повеселитись, а молодь – розважитись? Головне навчитися усе правильно сприймати і вміти вчасно зупинитись.
    Звичайно, ми повинні перш за все дотримуватись своїх власних традицій, але потрібно поважати й інші культури. Інакше нам не стати частиною світової спільноти, до якої ми так прагнемо. А коли ми навчимося адекватно сприймати інші культури, зможемо поділитися зі світом і своїми звичаями та традиціями. Головне, щоб цей процес відбувався без упереджень та забобонів. 
    Щодо Хелловіна, то його історія така: стародавні друїди, які заселяли територію сьогоднішньої Англії, поділяли рік на два сезони – сільськогосподарський та зимовий, на життя і смерть. Офіційно літо закінчувалося 31 жовтня. У цей день люди відзначали кельтський Новий рік. З приходом християнства, це свято було перетворене на День Усіх Святих, церковне свято шанування праведників. Англійською мовою День Усіх Святих буде звучати як All Hallows’ Day. Вважалося, що саме в цю ніч відчинялися двері з потойбічного світу і душі померлих могли потрапити на землю. Але, крім доброзичливо налаштованих привидів, з темряви приходили й злі духи – нечиста сила. А для того, щоб, зустрівшись з людиною, злі духи не нашкодили їй, діти та дорослі вдягають незвичайні костюми і привиди їх приймають за “своїх” і не чіпають.
     З 24.10 по 4.11 розважальний захід присвячений святу Хелловіна під назвою «У замку Дракули» проведено в дитячому клубі кафе «Золотий ключик» для всіх бажаючих. На заході побували учні загальних закладів середньої освіти №12, 32, 38, ТЛМ, гуртківці Херсонського Центру позашкільної освіти, учасники вокальної студії «Мікс» та англійського клубу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.