ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Поширення передового педагогічного досвіду

     Однією із форм методичної роботи є впровадження та поширення
    передового педагогічного досвіду.
   Передовий педагогічний досвід – це практика, що містить у собі елементи творчого пошуку, новизни, оригінальності, це висока майстерність педагога, тобто така робота, що дає найкращий педагогічний результат. У даному випадку мова йде про досвід, заснований на успішному застосуванні науково та практично доведених принципів і методів, він є зразком для тих освітян, які ще не опанували педагогічної майстерності.
    5 листопада 2019 року Херсонський Центр позашкільної роботи зустрічав курсантів, керівників гуртків художньо-естетичного та декоративно – вжиткового напрямів, які підвищують свою кваліфікацію у Херсонській академії неперервної освіти.
Присутніх ознайомлено з системою роботи установи, відділу художньої творчості та системою діяльності окремих працівників закладу.
    Майстер класи провели: для хореографів – Малінська Ірина Геннадіївна, керівник Народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт»; для музичних керівників – Козян Роман Михайлович, Заслужений працівник освіти України, керівник Народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір»; для керівників гуртків декоративно- вжиткового мистецтва – Кубарова Ганна Миколаівна, керівник гуртка – методист Народного художнього колективу гуртка «Чарівна намистина» та Смєшко Аліна Олександрівна, керівник гуртка «Майстерня чудес»; для культорганізаторів та театралів – Волкова Наталія Олександрівна, культорганізатор та Моргунова Ганна Йосипівна, керівник театру – студії «Сувенір».
    Кращі педагоги Центру продемонстрували свої здібності, які надають їм стійкість і сталість успіхів в навчально-виховній роботі та високі результати своєї діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.