ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

«Пожежний експрес – 2019»

     19.11.2016 року на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» Херсонського Центру позашкільної роботи відбулося відкрите засідання Школи безпеки – традиційний конкурс 1-2 класів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району «Пожежний експрес» (керівник Адвокатова Світлана Іванівна).
     У конкурсі взяли участь наймолодші учасники : команди-екіпажі юних вогнеборців ЗЗСО № 13, 18, 21, 35, 36, 37, 39, 40, 52, 53, НВК № 7 та НВК №48 (всього 72 дитини та 23 дорослих ).
     Малеча виступила з тематичними агітбригадами, діти відповідали на теоретичні та практичні запитання вікторини «101 попереджає». Учасники команд, готуючись до конкурсу, вивчали правила пожежної безпеки, готовили малюнки, разом з батьками і педагогами створювали наочність до тематичних виступів.
     До організації та проведення конкурсу були залучені представники Херсонського добровільного пожежного Товариства України в Херсонській області , відділ пропаганди ГУ ДСНС України в Херсонській області, Дніпровського райвідділу ДСНС України у Херсонській області, міської філії-бібліотеки №23 імені І.Багряного, педагогічні працівники та члени батьківських комітетів закладів загальної середньої освіти міста.
     Переможцями у теоретичних конкурсах стали школярі ЗЗСО№35, 52 та НВК№7, в загальному заліку конкурсу ІІІ місце у команд ЗЗСО№36 та НВК №48, ІІ місце посіли команди-екіпажі ЗЗСО№ 39 та 53 № 21, а переможцями конкурсу стали дві команди: ЗЗСО №52 (керівник Лютко Олена Анатоліївна ) та ЗЗСО №18 (керівник Гуртова Тетяна Миколаївна). Усі команди отримали грамоти та призи від Дніпровського РВ м. Херсона та ДПТ України у Херсонській області.
     Адміністрація Херсонського Центру позашкільної роботи дякує за підтримку конкурсу голову Добровільного пожежного Товариства України в Херсонській області Дацюка В.В., начальника Дніпровського РВ ДСНС України в Херсонській області Петренка А.В. і завідуючу міською бібліотекою №23 Зєбєлян Т.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.