ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Вчимося разом бути толерантними

     23 листопада 2019 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи відбулося розширене засідання ради вихованців Центру (куратори Адвокатова Світлана Іванівна, Леонова Віра Вікторівна, Нурулліна Ірина Дмитрівна) з елементами тренінгу «Вчимося разом бути толерантними». У заході взяли участь 32 вихованці художнього і відділу декоративно-ужиткового мистецтва Центру, куратори ради вихованців та заступник директора ХЦПР Дівущак Т.В.
   Учасники тренінгу ознайомилися з поняттям та ознаками толерантності, вели розмову про подолання упередженого ставлення до інших, демонстрували особистий рівень толерантності на конкретних прикладах кураторів-організаторів. У невимушеній довірливій обстановці дівчата і хлопці виконували групові та індивідуальні завдання у змодельованих ситуаціях «тиску та підтримки.
    Тема толерантного ставлення один до одного сьогодні дуже важлива. Тому куратори намагалися довести унікальність кожної присутньої дитини через практичні вправи: «Підтримка», «Унікальні вироби», «Факти та стереотипи», «Аукціон компліментів». Питання попередження та подолання упередженого ставлення дітей до своїх однолітків і дорослих буде продовжена на заняттях гуртків Центру. Керівникам колективів і вихованцям позашкільного закладу Школою психологічної допомоги, психологом Леоновою В.В. запропоновані тематичні тестування і анкетування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.