ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Відбірковий тур учнівських науково-дослідницьких робіт

    На виконання наказу Херсонської міської ради від 29 листопада 2019 року № 234-Т «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів міського наукового товариства «Пошук» та з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, розвитку інтелектуального і творчого потенціалу гуртківців 09 грудня 2019 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи проведено конференцію «Відбірковий тур учнівських науково-дослідницьких робіт членів наукового товариства «Скіф» (керівник Палічева Г.В.) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради».
     У конференції брали участь: Заїка Л. М., завідувач методичним відділом, Палічева Г.В., методист вищої категорії.
    Слухачами НТВ «Скіф» було підготовлено науково-дослідницькі роботи з різних секцій та представлено на конференції.
    Слід відзначити Федоренко Анну, яка займаючись у гуртку «Спортивний туризм», провела дослідницьку роботу під час туристичних походів по Херсонській області. За результатами моніторингових досліджень стану води озер Нижньодніпровських пісків, проведених упродовж двох років, написала учнівську науково-дослідницьку роботу в секції «Гідрологія» за темою: «Лімнологічні дослідження води озер Нижньодніпровських пісків».
    Вихованка театру – студії «Сувенір» Шевченко Софія визначала готовність типових учнів до роботи в інклюзивному середовищі. Самостійно провела анкетування 200 учнів ЗЗСО №32, організувала проведення бесід, тренінгів, виховних годин з формування толерантного ставлення до дітей з особливими освітніми потребами. Підготувала на секцію «Педагогіка» роботу з теми: «Готовність учнів загальноосвітніх закладів до навчання в інклюзивному середовищі».
    Представлені роботи були оформлені згідно вимог до учнівських науково-дослідницьких робіт, наукові доповіді супроводжувались змістовними презентаціями. Дані роботи рекомендовані до участі у І

етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів міського наукового товариства «Пошук».
    Бажаємо юним науковцям перемоги у конкурсі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.