ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Підсумкове Новорічне свято

      Два тижні Благодійного Новорічного марафону позаду. 30 грудня 2019 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи відбулося підсумкове новорічне свято для них артистів театру-студії «Сувенір» (керівник Моргунова Г.Й.) і волонтерів клубу «Лідер» (керівник Адвокатова С.І.), у якому взяли участь представники рад шкільних парламентів району ЗЗСО №12, 18, 32, 36, 38, 39, 50, 52, 53, ради вихованців Центру.
       За активну участь у благодійній акції «Ялинка» та марафонах «Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо!» і «Хай Новий рік щасливим буде!» подяки від Дніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста України на святі отримали волонтери ЗЗСО № 12, 18, 32, 37, 40, 53, вихованці ЗХК хореографічного ансамблю «Барвінок» ХЦПР та 7-б клас ЗЗСО №52. Грамотами ТЧХ відзначені найактивніші учасники новорічних благодійних проектів – волонтерські Центри ЗЗСО № 36, 50, 52, НВК №48, театр-студія «Сувенір», ЗХК гурток «Фентезі», клуб «Лідер» і рада вихованців Центру.
      Казкові герої і юні волонтери цьогорічних новорічних свят отримали не тільки грамоти і подяки, але і новорічні подарунки , призи і солодощі, про які подбали випускники клубу «Лідер» Центру. Особлива подяка за відповідальність, сумлінну працю і активну участь у новорічних проектах для дітей пільгових категорій міста і області – «Волонтерам року» – Шевченко Софії, Тишкович Іллі і Богатиренко Микиті – здобувачам освіти ЗЗСО №32, 39, 38.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.