ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Милосердя, доброта – девіз нашого життя!


     Більше 25 років школярі Дніпровського району тісно співпрацюють з обласною організацією ветеранів війни та праці. Ні одна звітна конференція, підсумок роботи за рік ветеранів Херсонської області, не відбулася без участі наших юних волонтерів.
    17 грудня 2019 року члени клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова) – здобувачі освіти ЗЗСО № 13, 37, НВК №48 та творчий колектив ЗЗСО №38 – вокальний ансамбль «Калинонька» (керівники Алла Галущак та Валерій Коновалов) виступили з привітаннями і концертними номерами перед почесними волонтерами Херсонщини – людьми похилого віку.
    Напередодні Дня Святого Миколая ветерани отримали смаколики – фрукти і солодощі, зібрані в ході благодійної акції «Ялинка». Не забули юні волонтери і про воїнів АТО (до передової з найкращими новорічними побажаннями передано фрукти – яблука і мандарини). Про результати благодійних соціальних проектів клубу «Лідер» Центру і рад шкільних парламентів Дніпровського району листопада-грудня 2019 року на конференції виступила методист ХЦПР – Адвокатова С.І., а члени загону «Нащадки Перемоги» НВК №48 презентували учасникам зборів свою роботу з національно-патріотичного виховання за 2019 рік.
     У спільних заходах, планах клубу «Лідер» Центру і обласного ветеранського Центру «Пенсіонер» в грудні 2019 й січні 2020 років заплановані благодійні акції, вітання й зустрічі з пацієнтами «ХОСПІСу».
      Добра багато не буває, особливо перед новорічними і різдв’яними святами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.