ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Традиційні привітання

      9 січня 2020 року до пацієнтів і медичного персоналу обласної лікарні «ХОСПІС» завітали вихованці клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова), здобувачі освіти ЗЗСО №32, 36, 39, 52 з колядою і вітаннями з Різдв’яними святами. Літні хворі люди отримали не тільки солодощі від Дідуся Мороза, а й часточку сердець і тепло душ юних волонтерів, активних учасників традиційної благодійної акції «Хай Новий рік щасливим буде!», започаткованої клубом «Лідер» більше 10 років тому.
     Наші фрукти, смаколики, поробки – янголи-охоронці, миючі засоби з вдячністю приймають старенькі . Дякуємо за підтримку акції раді педагогів-організаторів Дніпровського району – Рижкову Геннадію Васильовичу, Волинчук Таісії Василівні та Кадецькій Інні Миколаївні (ЗЗСО №36, 52). Особлива подяка й дорослим волонтерам-активістам: Крейзі Тетяні Віталіївні і Гурковському Валерію Васильовичу, які особисто підтримують соціальні проекти Дніпровського району .

2 thoughts on “Традиційні привітання

  1. музикант

    Дякую всім, хто не байдужий до стареньких людей. А як вони були раді нам, навіть не стільки за гостинці, як за увагу до них.

  2. музикант

    Дякую організаторам цієї благодійної акції. Судячи по очам пацієнтів, вони були дуже задоволені нашими привітаннями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.